Sprzedaż części zamiennych – OE oraz zamienniki

Części zamienne do IVECO, FIAT, DAF i innych

GSC PARTS jest punktem sprzedaży części zamiennych, w ramach której Grupa GSC wyposaża swoich klientów w części zamienne do pojazdów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek, a także do przyczep, naczep oraz autobusów. W ofercie GSC PARTS dostępny jest kompletny asortyment części oryginalnych i zamienników do pojazdów wiodących marek oferowanych przez Grupę GSC – FIAT, IVECO, MAN, DAF – oraz większości pozostałych znanych marek. Sprzedaż części odbywa się w 4 punktach handlowo-serwisowych Grupy GSC oraz punktach partnerskich. Dzięki temu dystrybutorzy GSC Parts mogą realizować wszystkie zamówienia w ciągu zaledwie 24 godzin.

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wielu lat pracy, i silna pozycja Grupy GSC na rynku dają gwarancję najniższych cen oraz bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami, m.in.: MONROE, SAF-HOLLAND, BPW, FRAS-LE, GINAF, GIGANT, HENGST, SAMPA. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta, na którą składają się doskonała logistyka, terminowa dostawa oraz pomoc przy wyborze oferty optymalnej pod względem ceny i jakości produktu.

W ramach GSC PARTS realizowana jest także sprzedaż części trudno dostępnych – w tym do pojazdów nietypowych lub rzadkich – oraz części używanych.

GSC GIBAS SERVICE CENTER IVECO MAN DAF KOGEL SCANIA RENAULT ZASLAW WIELTON WABCO WEBASTO