Gala Ambasadorów Marki Kogel 2018

27.11.2018

 

Program ambasadorski marki KÖGEL wpisał się na stałe do kalendarza DBK jako jedno z najważniejszych wydarzeń w Grupie DBK. Gala Ambasadorów odbyła się już po raz trzeci i w tegorocznej edycji Grupa DBK ogłosiła 7 nowych Ambasadorów marki KÖGEL!

 

 

III edycja Gali Ambasadorów marki Koegel odbyła się w Zamku Gniew, gdzie zjechali tegoroczni Ambasadorzy oraz, które zdobyły to wyróżnienie w ubiegłych latach.  W tym roku do grona przewoźników, którzy stawiają na markę Koegel w swoich flotach, dołączyło 7 kolejnych Ambasadorów, a  2-óch zeszłorocznych otrzymało tytuł „Złotego Ambasadora” za szczególne zaangażowanie w promocję marki Koegel.

 

 

Na obecną chwilę w Programie Ambasadorskim Marki Koegel bierze udział 25 firm transportowych, które od wielu lat współpracują z Grupą DBK i dynamicznie rozwijają swoje przedsiębiorstwa transportowe, tym samym wyznaczając wysokie standardy w sektorze TSL.

 

 

 Marka KÖGEL to uznana marka naczep w Polsce oraz całej Europie. Od niemal 10 lat Grupa DBK jest wyłącznym dystrybutorem marki na polskim rynku, zaś w ciągu ostatnich 5 lat dostarczyła 10 000 naczep do ponad 2000 polskich klientów. Dziś to ponad 50 typów naczep w ofercie, 400 opcji wyposażenia oraz 32 punkty serwisowe na terenie całej Polski.

 

Tekst źródłowy: http://grupadbk.com/aktualnosci/gala-ambasadorow-marki-koegel-2019/

Zdjęcia: grupadbk.com

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ NOWYM DAILY!

01.09.2019

1/1
Please reload

Ostatnie posty