PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

MAPA GSC WWW.jpg

ODDZIAŁ SZCZECIN

IVECO ASSISTANCE NON STOP 24H

tel. 00 800 483 26 000

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

DORADCY SERWISOWI IVECO

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Piotr Wojdat

p.wojdat@gsc24.pl

Wojciech Witkowski

w.witkowski@gsc24.pl

Mariusz Kotwicki

m.kotwicki@gsc24.pl

DORADCY SERWISOWI MAN

tel. 91 563-35-22

fax 91 563-35-01

Tomasz Januchowski

t.januchowski@gsc24.pl

Marcin Podolak

m.podolak@gsc24.pl

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Michał Czajkowski

m.czajkowski@gsc24.pl

Bartłomiej Guniewicz

b.guniewicz@gsc24.pl

Andrzej Prokop

a.prokop@gsc24.pl

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Leszek Kurek

l.kurek@gsc24.pl

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Krzysztof Gała

k.gala@gsc24.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

skp.szczecin@gsc24.pl

ASYSTENTKA SERWISU

Małgorzata Kozłowska

m.kozlowska@gsc24.pl

KIEROWNIK SERWISU IVECO

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Krzysztof Szczepaniak

k.szczepaniak@gsc24.pl

KIEROWNIK SERWISU MAN

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Jakub Wachla

j.wachla@gsc24.pl

SPRZEDAŻ POLIS OC/AC/NNW

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Marzena Wochniak

m.wochniak@gsc24.pl

SALON SPRZEDAŻY

NOWE I UŻYWANE POJAZDY IVECO DAILY,

EUROCARGO i FIAT PROFESSIONAL

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Łukasz Kleinschmidt

l.kleinschmidt@gsc24.pl

Łukasz Szurgociński

l.szurgocinski@gsc24.pl

Remigiusz Baczyński

r.baczynski@gsc24.pl

Marek Kobiela

m.kobiela@gsc24.pl

SALON SPRZEDAŻY

NOWE IVECO S-WAY

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Daniel Kąkol

daniel.kakol@external.cnhind.com

tel. kom. 669 770 379

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

tel. 91 563 35 00

fax 91 563-35-01

Krzysztof Szczepaniak

k.szczepaniak@gsc24.pl

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA CIĘŻKA:

Waldemar Kasperski

tel. kom. 795-586-966

waldemar.kasperski@man.eu

Marcin Szifer

tel. kom. 668-895-915

marcin.szifer@man.eu

DZIAŁ HANDLOWY MAN

TOP USED

Jerzy Łobodziński

tel. kom. 538-248-505

jerzy.lobodzinski@man.eu

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA LEKKA - VAN

Konrad Lipowicz

tel. kom. 795-586-988

konrad.lipowicz@man.eu