PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

ODDZIAŁ SZCZECIN

 

ASSISTANCE NON STOP 24H

tel. kom. 693-040-305

tel. kom. 693-040-305

 

KIEROWNIK SERWISU:

Jakub Wachla

tel. kom. 506-944-105​

j.wachla@gsc24.pl

 

ASYSTENTKA SERWISU:

Małgorzata Kozłowska

tel. kom. 693-040-187

tel. 91 563-35-00
fax 91 563-35-01

m.kozlowska@gsc24.pl

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

DORADCY SERWISOWI IVECO:

Marcin Podolak

tel. kom. 693-040-078

tel. 91 563-35-22
fax 91 563-35-01

m.podolak@gsc24.pl

 

Michał Łasiński

tel. kom. 693-040-078

tel. 91 563-35-20

fax 91 563-35-01

m.lasinski@gsc24.pl

Krzysztof Gała

tel. kom. 538-890-873

tel. 91 563-35-22
fax 91 563-35-01

k.gala@gsc24.pl

 

DORADCY SERWISOWI MAN:

Mikołaj Piotrowski

tel. kom. 693-040-078

tel. 91 563-35-20

fax 91 563-35-01

m.piotrowski@gsc24.pl

Dariusz Lewicki

tel. kom. 693-040-078

tel. 91 563-35-20

fax 91 563-35-01

d.lewicki@gsc24.pl

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI:

Łukasz Świątek

tel. kom. 693-040-227

tel. 91 563-35-30

tel. 91 563-35-32

fax 91 563-35-01

l.swiatek@gsc24.pl

Andrzej Prokop

tel. kom. 693-040-227

tel. 91 563-35-30

tel. 91 563-35-32

fax 91 563-35-01

a.prokop@gsc24.pl

Michał Czajkowski

tel. kom. 693-040-227

tel. 91 563-35-30

tel. 91 563-35-32

fax 91 563-35-01

m.czajkowski@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI:

Leszek Kurek

tel. kom. 693-040-235

tel. 91 563-35-25 

fax 91 563-35-01

l.kurek@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD:

Krzysztof Gała

tel. kom. 538-890-873

tel. 91 563-35-22

fax 91 563-35-01

k.gala@gsc24.pl

 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SERWISU

Małachowski Robert

tel. kom. 693-040-015

r.malachowski@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

NOWE POJAZDY DOSTAWCZE IVECO i FIAT:

Remigiusz Baczyński

tel. kom. 693-040-182

r.baczynski@gsc24.pl

Antoni Wiciński 

tel. kom. 693-040-252

a.wicinski@gsc24.pl

Maciej Paszkiewicz

tel. kom. 693-040-131

m.paszkiewicz@gsc24.pl

 

WARSZTAT

KIEROWNICY ZMIANY:

Łukasz Błażejewski

tel. kom. 693-040-029

l.blazejewski@gsc24.pl

Marcin Zalewski

tel. kom. 693-040-305

m.zalewski@gsc24.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW:

Bartosz Rynkiewicz

tel. 91 563-35-40

skp.szczecin@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA CIĘŻKA:

Waldemar Kasperski

tel. kom. 795-586-966

waldemar.kasperski@man.eu

Marcin Szifer

tel. kom. 668-895-915

marcin.szifer@man.eu

 

DZIAŁ HANDLOWY MAN

TOP USED:

Jerzy Łobodziński

tel. kom. 538-248-505

jerzy.lobodzinski@man.eu

 

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA LEKKA - VAN:

Konrad Lipowicz

tel. kom. 795-586-988

konrad.lipowicz@man.eu

KOSZALIN

Oddział Szczecin

Motaniec 31

73-108 Kobylanka

tel. +48 91 563 35 20

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Piła

ul. Wawelska 115

64-920 Piła

tel. +48 67 34 92 040

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Punkt Handlowy Koszalin

ul. Bohaterów Warszawy 28

75-211 Koszalin

tel. +48 693 040 131

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 8-16

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Podmiejska 15A

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. +48 95 725 66 00

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Budzyń

Wyszynki 24

64-840 Budzyń

tel. +48 67 28 43 728

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 6-13

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© 2019  GSC