PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

ODDZIAŁ PIŁA

 

ASSISTANCE NON STOP 24H

tel. kom. 785-197-297


KIEROWNIK SERWISU:

Piotr Klorkowski

tel. kom. 693-040-140

p.klorkowski@gsc24.pl

DORADCY SERWISOWI:

Tomasz Sosnowski

tel. kom. 693-040-209​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

t.sosnowski@iveco.pila.pl

Paweł Kubiak

tel. kom. 538-890-878

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

p.kubiak@iveco.pila.pl

Maciej Ślebioda

tel. kom. 538-890-878​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.slebioda@gsc24.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY

DZIAŁU SPRZEDAŻY IVECO I FIAT

Radosław Korzeń

tel. kom. 539-773-139

fax 67 349-20-50

r.korzen@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

NOWE POJAZDY DOSTAWCZE IVECO i FIAT:

Mariusz Bąk

tel. kom. 693-040-004

fax 67 349-20-50

m.bak@iveco.pila.pl

 

Paweł Gibas

tel. kom. 693-040-034

fax 67 349-20-50

p.gibas@gsc24.pl

Grzegorz Dratwa

tel. kom. 693-040-181

fax 67 349-20-50

g.dratwa@iveco.pila.pl

Maciej Paszkiewicz

tel. kom. 693-040-131

fax 67 349-20-50

m.paszkiewicz@gsc24.pl

Adam Dobrzyński

tel. kom. 693-040-779

fax 67 349-20-50

a.dobrzynski@gsc24.pl


SPRZEDAŻ CZĘŚCI:

Sławomir Weckwerth

tel. kom. 693-040-115​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

s.weckwerth@iveco.pila.pl

Tomasz Soter

tel. kom. 693-040-508​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

t.soter@iveco.pila.pl

Bartłomiej Saj

tel. kom. 693-040-519

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

b.saj@iveco.pila.pl

Marcin Czyż

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.czyz@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI I SERWISU FIAT:

Rafał Gadek

tel. kom. 693-040-506​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

r.gadek@iveco.pila.pl

MANAGER DO WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ
SUB-DEALERSKĄ:

Mateusz Raczykowski

tel. kom. 693-040-531​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.raczykowski@iveco.pila.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI I LIKWIDACJI SZKÓD:

Krzysztof Soter

tel. kom. 693-040-105​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

k.soter@iveco.pila.pl

 

WARSZTAT:

KIEROWNICY ZMIANY

Tomasz Panek

tel. kom. 693-040-032

service@iveco.pila.pl

Kościelnik Paweł

tel. kom. 515-471-533

service@iveco.pila.pl

Oddział Szczecin

Motaniec 31

73-108 Kobylanka

tel. +48 91 563 35 20

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Piła

ul. Wawelska 115

64-920 Piła

tel. +48 67 34 92 040

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Punkt Handlowy Koszalin

ul. Bohaterów Warszawy 28

75-211 Koszalin

tel. +48 693 040 131

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 8-16

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Podmiejska 15A

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. +48 95 725 66 00

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Budzyń

Wyszynki 24

64-840 Budzyń

tel. +48 67 28 43 728

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 6-13

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© 2019  GSC