PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

ODDZIAŁ PIŁA

 

ASSISTANCE NON STOP 24H

MAPA GSC WWW.jpg

tel. kom. 785-197-297


KIEROWNIK SERWISU:

Piotr Klorkowski

tel. kom. 693-040-140

p.klorkowski@gsc24.pl

DORADCY SERWISOWI:

Tomasz Sosnowski

tel. kom. 693-040-209​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

t.sosnowski@iveco.pila.pl

Marek Baum

​tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.baum@gsc24.pl

Maciej Ślebioda

tel. kom. 538-890-878​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.slebioda@gsc24.pl

Daniel Robaszyński

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

d.robaszynski@gsc24.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY

DZIAŁU SPRZEDAŻY IVECO I FIAT

Radosław Korzeń

tel. kom. 539-773-139

fax 67 349-20-50

r.korzen@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

NOWE POJAZDY CIĘŻAROWE I DOSTAWCZE

IVECO ORAZ FIAT:

Mariusz Bąk

tel. kom. 693-040-004

fax 67 349-20-50

m.bak@iveco.pila.pl

 

Paweł Gibas

tel. kom. 693-040-034

fax 67 349-20-50

p.gibas@gsc24.pl

Grzegorz Dratwa

tel. kom. 693-040-181

fax 67 349-20-50

g.dratwa@iveco.pila.pl

Adam Dobrzyński

tel. kom. 693-040-779

fax 67 349-20-50

a.dobrzynski@gsc24.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SERWISU:

Tomasz Soter

tel. kom. 693-040-508​

t.soter@iveco.pila.pl


SPRZEDAŻ CZĘŚCI:

Sławomir Weckwerth

tel. kom. 693-040-115​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

s.weckwerth@iveco.pila.pl

Bartłomiej Saj

tel. kom. 693-040-519

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

b.saj@iveco.pila.pl

Piotr Cieśliński

tel. kom. 693 040 732

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

p.cieslinski@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI I SERWISU FIAT:

Rafał Gadek

tel. kom. 693-040-506​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

r.gadek@iveco.pila.pl

MANAGER DO WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ
SUB-DEALERSKĄ:

Mateusz Raczykowski

tel. kom. 693-040-531​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

m.raczykowski@iveco.pila.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI I LIKWIDACJI SZKÓD:

Krzysztof Soter

tel. kom. 693-040-105​

tel. 67 349-20-40

fax 67 349-20-50

k.soter@iveco.pila.pl

 

WARSZTAT:

KIEROWNICY ZMIANY

Tomasz Panek

tel. kom. 693-040-032

service@iveco.pila.pl

Łukasz Błażejewski

tel. kom. 693-040-032

l.blazejewski@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PROMOCJI

Roland Schwarz

tel. kom. 538 890 879

r.schwarz@gsc24.pl

 

SPRZEDAŻ POJAZDÓW UŻYWANYCH OK-TRUCKS

Marek Daczyszyn

tel. kom. 6666-9999-2

marek.daczyszyn@iveco.com