PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

MAPA GSC WWW.jpg

ODDZIAŁ GORZÓW WLKP.

 

ASSISTANCE NON STOP 24H

tel. kom. 783-982-978

KIEROWNIK SERWISU:

Dariusz Wochniak

tel. kom. 693-040-133​

tel. 95 725-66-17 

fax 95 725-66-01

d.wochniak@gsc24.pl

ASYSTENTKA SERWISU:

Ewelina Wieczorek-Fink

tel. 95 725-66-00
fax 95 725-66-01

e.wieczorek-fink@gsc24.pl

Justyna Szwedek

tel. 95 725-66-00
fax 95 725-66-01

j.szwedek@gsc24.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

DORADCY SERWISOWI IVECO:

Mariusz Siarek

tel. +48 693 040 211

m.siarek@gsc24.pl

Anna Herberg

tel. +48 693 040 211

a.herberg@gsc24.pl

Marek Gawinowski

tel. +48 693 040 211

m.gawinowski@gsc24.pl

DORADCY SERWISOWI MAN:

Gracjan Jakubowski

tel. +48 693 040 146

tel. +48 693 040 238

g.jakubowski@gsc24.pl

Kamil Balcerowski

tel. +48 693 040 146

tel. +48 693 040 238

k.balcerowski@gsc24.pl

GSC PARTS:

Sprzedaż części zamiennych MAN, IVECO

Mateusz Arcab

tel. kom. 693-040-161

m.arcab@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

NOWE POJAZDY DOSTAWCZE IVECO:

Dariusz Jaśko

tel. kom. 693-040-189

d.jasko@gsc24.pl

Katarzyna Rudnicka

tel. kom. 538-890-875

k.rudnicka@gsc24.pl


PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SERWISU:

Marek Koźlakowski

tel. kom. 693-040-134

m.kozlakowski@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI:

Marek Głowacki

tel. 95 725-66-14 

fax 95 725-66-01

m.glowacki@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD:

Rafał Adamek

tel. 693-040-124

tel. 95 725-66-14 

fax 95 725-66-01

r.adamek@gsc24.pl

WARSZTAT:

KIEROWNICY ZMIANY

Ernest Szymański

tel. kom. 693-040-383​

tel. 95 725-66-12

fax 95 725-66-01

Dariusz Kopytek

tel. kom. 693-040-087 tel. 95 725-66-12

fax 95 725-66-01

GSC PARTS

Magazyn

Władysław Kubacki

tel. 95 725-66-11 
fax 95 725-66-01

w.kubacki@gsc24.pl

Artur Kubacki

tel. 95 725-66-11 

fax 95 725-66-01

magazyn.gorzow@gsc24.pl

Jacek Stelmaszczuk

tel. 95 725-66-11 
fax 95 725-66-01

j.stelmaszczuk@gsc24.pl

Andrzej Handzlik

tel. 95 725-66-12 

fax 95 725-66-01

a.handzlik@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PROMOCJI

Roland Schwarz

tel. kom. 538 890 879

r.schwarz@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA CIĘŻKA:

Dariusz Leszka

tel. kom. 795-586-951

email: Dariusz.Leszka@man.eu