PROSZĘ WYBRAĆ ODDZIAŁ

ODDZIAŁ GORZÓW WLKP.

 

ASSISTANCE NON STOP 24H

tel. kom. 783-982-978

 

KIEROWNIK SERWISU:

Maciej Michałek

tel. kom. 693-040-139​

tel. 95 725-66-17 

fax 95 725-66-01

m.michalek@gsc24.pl

ASYSTENTKA SERWISU:

Ewelina Wieczorek-Fink

tel. 693-040-065

tel. 693-040-083

tel. 95 725-66-00
fax 95 725-66-01

e.wieczorek-fink@gsc24.pl

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

tel. 693-040-065

tel. 693-040-083

 

DORADCY SERWISOWI IVECO:

Mariusz Siarek

tel. 95 725-66-02
fax 95 725-66-01

m.siarek@gsc24.pl

Anna Herberg

tel. 95 725-66-03
fax 95 725-66-01

a.herberg@gsc24.pl

Marek Gawinowski

tel. 95 725-66-02

fax 95 725-66-01

m.gawinowski@gsc24.pl

 

DORADCY SERWISOWI MAN:

Gracjan Jakubowski

tel. 95 725-66-04

fax 95 725-66-01

g.jakubowski@gsc24.pl

Michał Mazurczyk

tel. 95 725-66-05
fax 95 725-66-01

m.mazurczyk@gsc24.pl

 

GSC PARTS:

Sprzedaż części zamiennych MAN, IVECO

Krzysztof Trukan

tel. kom. 693-040-211 

tel. 95 725-66-18

Michał Brukszta

tel. kom. 693-040-238 

tel. 95 725-66-18

 

DZIAŁ HANDLOWY

NOWE POJAZDY DOSTAWCZE IVECO:

Dariusz Jaśko

tel. kom. 693-040-189

d.jasko@gsc24.pl

Katarzyna Rudnicka

tel. kom. 538-890-875

k.rudnicka@gsc24.pl


PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SERWISU:

Marek Koźlakowski

tel. kom. 693-040-134

m.kozlakowski@gsc24.pl

 

SPECJALISTA DS. GWARANCJI IVECO I

LIKWIDACJI SZKÓD:

Marek Głowacki

tel. 95 725-66-14 

fax 95 725-66-01

m.glowacki@gsc24.pl

 

WARSZTAT:

KIEROWNICY ZMIANY

Ernest Szymański

tel. kom. 693-040-383​

tel. 95 725-66-12

fax 95 725-66-01

Andrzej Handzlik

tel. 95 725-66-12 

fax 95 725-66-01

 

GSC PARTS

Magazyn

Władysław Kubacki

tel. 95 725-66-11 
fax 95 725-66-01

w.kubacki@gsc24.pl

Artur Kubacki

tel. 95 725-66-11 

fax 95 725-66-01

magazyn.gorzow@gsc24.pl

Jacek Stelmaszczuk

tel. 95 725-66-11 
fax 95 725-66-01

j.stelmaszczuk@gsc24.pl

Rafał Adamek

tel. 95 725-66-11 

fax 95 725-66-01

magazyn.gorzow@gsc24.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY MAN

NOWE POJAZDY - GAMA CIĘŻKA:

Dariusz Leszka

tel. kom. 795-586-951

email: Dariusz.Leszka@man.eu

Piotr Baliś

tel. kom. 698 116 940

email: Piotr.Balis@man.eu

KOSZALIN

Oddział Szczecin

Motaniec 31

73-108 Kobylanka

tel. +48 91 563 35 20

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Piła

ul. Wawelska 115

64-920 Piła

tel. +48 67 34 92 040

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Punkt Handlowy Koszalin

ul. Bohaterów Warszawy 28

75-211 Koszalin

tel. +48 693 040 131

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 8-16

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Podmiejska 15A

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. +48 95 725 66 00

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 7-14

Oddział Budzyń

Wyszynki 24

64-840 Budzyń

tel. +48 67 28 43 728

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 7-21 | Sob 6-13

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© 2019  GSC